9 Mayıs 2016 Pazartesi

İş Hayatına Yeniden Dönmek İsteyen Anne, Bu Çağrı Sana!

Merhaba yeni anne;
Biliyorum, onu bırakıp tekrar iş hayatına dönmek çok zor. Ama çalışman da gerekiyor. Bunun ötesinde sadece annelik misyonu için gelmedin dünyaya, çalışmayı, kariyer yapmayı çok istiyorsun, zaten onca okulu boşuna okumuş olamazsın, çocuktan önce koştuğun hedeflerin, aldığın eğitimlerin hiçbiri boşuna olamaz. Kaldığın noktadan başlayamayacaksın belki, belki eski işini kaybettin ama yalnız değilsin. 
Henüz işe giderken onun mis kokusunu saklayabileceğin bir kavanoz ya da emzirme saatin için ışınlanma keşfedilemedi ama sana güzel bir haberim var!
Yeniden Biz oluşumu ile kendine beklentilerini karşılayacak bir iş bulman, belki de hayalindeki işi kurman hiç de zor değil!
Platforma üye olarak, senin gibi anneler için hazırlanan eğitim, etkinliklere katılabilir ve kadın istihdamına destek veren şirket ve kurumlardan haberdar olabilirsin.


Yeniden başlayan annelerin nerelerde neler yaptığını görmek ve daha çok bilgi almak için tıkla.

1 yorum:

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, blogunuzu tanıtın, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2016 yılı içerisinde yeniden düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web : http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel : +90212 330 9707

  Bloglar Yarışıyor, Hemen Şimdi Siz de Katılabilirsiniz


  YanıtlaSil

Sen de fikrini, tecrübeni paylaşırsan Naz anne çok mutlu olur;)