12 Aralık 2013 Perşembe

Herhaftalık'ta Yenilikler!


Herhaftalık 2.yaşına yaklaşırken biraz yenilenme zamanı geldi dedim ve hem görsel hem işlevsel olarak biraz değişiklikler yaptık. Öncelikle header yani başlık alanının tasarımını değiştirdik. Logo gibi kullanabileceğim bebek arabası ve logotype şeklinde hazırladığımız herhaftalık yazısını tasarladık.

Hem daha kolay ulaşabilirlik hem de blogspot tabanında herhangi bir sorun olduğunda devam edebilmek için herhaftalik.com'u alıp her ikisini birbirine yönlendirdik. Artık kısaca herhaftalik.com oldu.

Kim? başlığı altındaki hamileyken yazdığım biyografimin yerine daha güncel ve daha çok beni anlatan bir otobiyografi yazdım.


Herhaftalik.com olmasıyla birlikte yepyeni bir mail adresi aldım, sadece bir merhaba demek için bile herhaftalık altından bana mail atabilirsiniz; merhaba@herhaftalik.com

Yeni yazı yazdım mı diye bekleyen canım izleyicilerim için en altta google+ ve sağda facebook connect ekledim. Her ikisinde de beni takip edebilir, hatta başka annelere de önerebilirsiniz. Ve tabii artık herhaftalık'ın facebook sayfası da var.

Blogumda paylaşmaya yetişemediğim fotoğrafları izleyebilmeniz için sağ panele instagram hesabımı entegre ettim.

Sağ panele size bahsetmeyi unuttuğum Tavsiye Meleği ve FikriMühim'in logolarını ekledim. Ne işe yaradıklarını resimlerinin üzerine tıklayıp inceleyebilir hatta belki siz de birer Tavsiye Meleği ya da Fikri Mühim olabilirsiniz.

Umarım değişiklikler hoşunuza gitmiştir.
Sevgiler,

6 yorum:

 1. Hayırlı olsun canım, iyi günlerde kullan,emeğine sağlık güzel olmuş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Leylacım, inşallah hep birlikte burada...

   Sil
 2. Hayırlı olsun canım. Her ayrıntıyı düşünmşsün ve çok güzel olmuş. Eline sağlık. Facebook connect i göremedim tatlım. Sanırım ikisi de google olmuş galiba. Sevgiler Gözde

  YanıtlaSil
 3. Ayy ok onu beğenmiştim zaten :) Sevgiler

  Gözde

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman çok teşekkür ederim ki:))
   Öpüyorum çok çok

   Sil

Sen de fikrini, tecrübeni paylaşırsan Naz anne çok mutlu olur;)