10 Mayıs 2013 Cuma

Nice 100'ler, 1000'ler hatta milyonlara:)


Blogum 17 Mayıs'ta 1 yaşına giriyor ve dün itibariyle 100 izleyiciye ulaşmış. 1 yılda yani 365 günde 47 post yayınlamışım bu da ortalama 7-8 günde 1 post demek oluyor ki "herhaftalik" ismine yakışır bir durum olmuş. 

Bu blogu açarken amacım hafta hafta yaşadığım gebelik sürecimi anlatmaktı ama sonra Mira Şimal'in doğmasıyla hafta hafta onun gelişimini aktarmaya çalıştım. Şimdi artık aylık gelişimlerini anlatıyor olsam da anne-bebek üzerine katıldığım etkinliklerden, duyduğum gördüğüm haberlere, anne-bebek alışverişinden, sağlık ve eğitim gibi pek çok konuyla aradaki açığı kapatmaya çalışıyorum.

100 izleyici bile benim için sevindirici çünkü amacım gerçekten özel bir kitleye hitap etmekti ve sanırım güzel bir yoldayım. Bu yolda benimle olan, yazılarımı okuyan, yorumlarıyla beni şevklendiren, bana ve diğer okurlara bir şeyler katan herkese çok teşekkür ediyorum.

Bugün herhaftalik.blogspot.com aracılığıyla benimle paylaşımda bulunan, yaşadıklarıma ortak olan 101 izleyiciyle her geçen gün daha samimi, daha paylaşımcı ve daha büyüyerek yoluma devam ediyorum. 


Ve süpriz! 

Yakında uzun zamandır üzerinde çalıştığım herkese daha faydalı olacak muhteşem bir projeyle karşınızda olacağım. Beni izlemeye devam edin. :)

Sevgiler, 

4 yorum:

 1. Merhaba, üye olduktan sonra 100 üye olduğunu fark ettim ben de:)) nice 100'lere:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Deniz çok teşekkür ederim, amin inşallah, 100.üyem olmuşsunuz:) sevgiler.

   Sil
 2. Ne de güzel paylaşımlarınız var :)

  Anneler günümüz kutlu olsun...

  Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, sizin de anneler gününüz kutlu mutlu olsuuun!

   Sil

Sen de fikrini, tecrübeni paylaşırsan Naz anne çok mutlu olur;)